Adsense

Adsense alternatifi reklam siteleri

İnternet sitesi sahipleri sitelerinde reklam yayınlamak için dünyada en çok kullanılan reklam ağlarından biri olan Adsense başvurur ancak Adsense gelen her başvuruyu kabul etmez. Bu gibi durumlarda sitenizde reklam yayınlamak için Adsense alternatifi reklam veren sitelere başvurabilirsiniz.

Adsense alternatifi reklam veren siteler;

AdMatic

AdMatic, gösterim başı para veren reklam firmalarından biridir. AdMatic reklam almak için başvuran sitelerin bir çoğunu kabul eder. AdMatic’te şuanda 7 çeşit reklam türü vardır. 1000 reklam gösterimine yaklaşık 1,5 TL vermektedir. Ödeme alt limiti 50 TL’dir, kazancınız 50 TL’ye gelmediği durumlarda ödemeniz yapılmaz. Ödemeler banka hesabınıza yatırılır.

Deskfive

Deskfive AdMatic ile hemen hemen aynıdır. Başvuruların bir çoğunu kabul ediyor. Masaüstü için 7, mobil için ise 2 tür reklam birimi vardır. Ödeme alt limiti 50 Euro’dur. Ödemeler banka hesabınıza yatırılır.

ReklamStore

ReklamStore gösterim ve tıklama başı para veren reklam firmalarından biridir. Başvuruların hepsini kabul etmez. Yüksek hit ve yeterli içeriğe sahip siteleri kabul eder. Ödeme alt limiti 30 TL’dir. Ödemeler banka hesabınıza yapılır.

Adnimo

Adnimo gösterim bazlı para veren reklam firmalarından biridir. Başvuruların bir çoğunu kabul eder. Ödeme alt limiti 20 Dolar’dır. Ödemeler banka hesabınıza yapılır.

Bir cevap yazın