Teknoloji

Everest KMX-88 Klavye + Mouse Seti incelemesi

Everest KMX-88 Klavye + Mouse Seti, RGB arka plan aydınlatması, 1200 DPI kauçuk kaplama mouse ile fiyat performans ürünü olarak kullanıcılara gayet güzel bir deneyim yaşatıyor.

Klavye sesi

Klavyenizin çok ses çıkartmasından rahatsızsanız bu klavyeyi size önerebilirim. Ses konusunda dizüstü bilgisayarlarda bulunan klavye sesi ile neredeyse aynı. Sadece boşluk tuşundan biraz rahatsız edecek kadar bir ses çıkıyor.

RGB arka plan aydınlatma

Klavyede bulunan RGB arka plan aydınlatma sayesinde karanlıkta gerçekten güzel bir ambiyans oluşuyor ancak bu aydınlatma tuşlara yaramıyor. Yani karanlıkta yazmak isterseniz bu aydınlatma size yardımcı olamıyor. Eğer ışıkların tuşu göstereceği bir klavye almayı düşünüyorsanız bu modeli almamanızı öneririm.

1200 DPI kauçuk kaplama mouse

Everest KMX-88 model oyuncu klavyesinin yanında birde oyuncu mouse yer alıyor. Mouse macro bir mouse değildir.  Kauçuk kaplaması ile eli fazla terletmez.

Örgülü kablo

Hem klavye hemde mouse daha fazla dayanıklılık için örgülü kablo ile kaplanmış. Bu şekilde olması ürünün uzun ömürlü olmasına yarıyor.

Özellikler

Bağlantı noktası USB
FQ S
Marka Everest
model KMX-88
Özellik Gökkuşağı Zemin Aydınlatmalı
Renk Siyah
Tür Multimedya

İncelemeye genel bakış

Tasarım8
Performans8.5
Özellikler6

Artılar

  • RGB aydınlatma
  • Örgülü USB kablo
  • 1200 DPI RGB aydınlatmalı kauçuk kaplamalı mouse

Eksiler

  • Aydınlatmanın sadece arka planda olması

Özet

7.5Everest KMX-88 Klavye + Mouse Seti fiyat performans ürünü olarak gayet güzel bir ürün. Klavye ile çok rahat fazla ses çıkarmadan yazı yazılabiliyor. RGB arka plan aydınlatması sayesinde karanlıkta mükemmel bir ambiyans oluşturuyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın