Genel

Hürriyet Bumerang nedir?

Hürriyet Bumerang nedir? Yazar Kafe nedir? Bumerang platin üye olma...

Bumerang 2007 yılında Hürriyet bünyesinde kurulmuş blog ve web sitelerini destekleyen bir network projesidir.  Bumerang’a üye olan blog ve web site sahipleri Bumerang sisteminden sitelerine trafik sağlayabiliyor.

Bumerang sistemine üye olan blog ve web site sahipleri bu sistem sayesinde dünyaca ünlü markalardan reklam teklifleri alarak gelir elde edebiliyor.

Bumerang üyelik tipleri

Bumerang’ta  altın, bronz ve platin olmak üzere 3 farklı üyelik tipi bulunmaktadır.  Bu üyelikler arasından en iyi olan üyelik platin üyeliktir.

Platin üyeler: Yazarkafe’ye içerik gönderebilir ve Bumerang’ın iş ortaklarının sunduğu tekliflerden faydalanabilirler.

Altın üyeler: Yazarkafe’ye içerik gönderemezler ancak bunun dışındaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirler.

Bronz üyeler:  Yazarkafe’ye içerik gönderemezler ve Bumerang’ın iş ortaklarının sunduğu tekliflerden faydalanamazlar ancak Bumerang editörleri gerektiği takdirde bu üyeliği yükseltebilir.

Yazar Kafe nedir?

Yazar Kafe Hürriyet’in blog ve web site sahipleri için hazırladığı içerik platformdur. Yazar Kafe’de içerik oluşturarak web sitenize bir çok yeni ziyaretçi çekebilir, yazılarınızı yeni kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Yazar Kafe’de içerik oluşturabilmeniz için öncelikle Bumeranga üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra üyelik tipinizin de platin üye olması gerekiyor.

Bumerang platin üye nasıl olunur?

Bumerang’ta platin üye olabilmek için öncelikle blogunuzda veya sitenizde yeterli düzeyde içeriğin olması gerekiyor. İlk başvuru yaptığınızda genelde altın üye olarak sisteme kabul edilirsiniz.

Bumerang’ta yer alan şablonların kodunu web sitenizin görünür bir yerine ekleyerek platin üye olma konusunda bir adım ileride olursunuz.

Bunun dışında Bumerang’ta yer alan Hesaplarınız Bağlayın kısmına telefon numaranızı, sitenizin rss adresini, Google Analytics, Facebook, Twitter ve Instagam hesaplarınızı bağlamayı unutmayın.

Ayrıca sitenize güncel, yararlı ve özgün içerikleri girdikten sonra Bumerang’a mail göndererek üyeliğinizin platin olmasını isteyebilirsiniz.

Bumerang reklam teklifi alma

Bumerang’ta reklam teklifi alabilmeniz için sitenizin trafiğinin yüksek olması ve sitenizi güncel tutmanız gerekiyor. Bunun dışında sizin bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Gerekli görüldüğü takdirde Bumerang size teklifleri sunacaktır.

2 yorum

  • Teşekkür ederim çok açıklayıcı bir yazı olmuş internette 20 tane site gezdim doğru düzgün bir bilgi edinememiştim bumerang hakkında benimde deniz tatili, yat kiralama rotaları ve bölgeleri, mavi tur, mavi yolculuk hakkında blogum var fakat kabul ederlermi acaba burdan edindiğim bilgi ile bir deneyeyim çok teşekkürler.

Bir cevap yazın