Instagram

Instagram keşfet sayfasına nasıl çıkılır?

Instagram’da keşfet sayfası, Instagram’da sizin beğendiğiniz fotoğraflar, takip ettiğiniz sayfalar  ve yaptığınız yorumlar üzerine size özel önerilen fotoğraf ve videoların yer aldığı bir bölümdür. Size önerilen hesapların takipçi sayısı her zaman yüksek sayılı takipçisi olan hesaplar değildir.

Instagram, keşfet sayfasına çıkan hesapların takipçi sayısına bakmaz ancak takipçisi yüksek olan hesapların keşfet bölümüne çıkma olasılığı biraz daha yüksektir.  Tabii bu sizin keşfet sayfasında çıkmanıza engel bir durum değildir.

Keşfet sayfasında nasıl çıkarım?

Instagram keşfette çıkabilmeniz için öncelikle hesabınız gizli bir hesap ise bunu herkese açık yapmanız gerekiyor.  Gizli hesaplar Instagram’da hiçbir şekilde keşfet bölümüne çıkamaz.

Filtre kullanın

Fotoğraf ve videolarınıza güzel filtreler koyarak takipçilerinizin gönderinizi daha fazla beğenmesini sağlayabilirsiniz.

Konum ekleyin

Gönderinize konum ekleyerek fotoğraf, video yada hikayenizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak gönderinizin daha fazla etkileşim almasını kolaylaştırabilirsiniz.

Etiket kullanın

Paylaşacağınız fotoğraf, video yada hikayenizin açıklamasında etiket kullanarak gönderinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın